Pencere

PVC Pencere Sistemleri Ücretleri

22 Şubat 2009

PVC pencere sistemleri kesinlikle pahalı değillerdir. Özellikle nitelikli ahşap veya nitelikli aliminyumla yani ısı yalıtımlı aliminyumla kıyasladığımızda %49 ila %50 arasında daha ekonomik ve zaman içerisinde sağlamış olduğu ısı yalıtımı boya ve bakım gerektirmemesi dolayısı ile kendisini amorti eden bir sistem olması bakımı ile de PVC pencere sistemleri bu özellikleri ile oldukça avantajlıdır.

Bunların yanında müşterilerine sağlamış olduğu uzun vadelerlede müşterilere olabildiğince önemli ödeme kolaylıkları sağlanmakta ısı yalıtımı boya ve bakım gerektişrmemesi ilede PVC penceler ekonomik bir ürün olarak ortaya çıkmaktadır.

100 ila 120 m2 lik daireler 2500 ytl ile 3500 ytl kadar civarında istenilen özelliklere göre fiyatları değişmektedir. Tabiki işlenmemiş bir ahşaba tek camlı bir ahşaba göre fiyatı biraz daha yüksek olmakla beraber nitelikli ürünlere göre daha uygun fiyatlıdır.

2 Yorumlar

  • Reply Anonim

    < ![CDATA[Hegsan Makina Mühendislik A.Ş. olarak biz de 25 yılı aşkın süredir Pvc Makinaları üretimi yapıyoruz. Pvc sistemleri üreticilerine duyrulur.]]>

  • Reply Anonim

    < ![CDATA[Pvc makinaları üretiminde Hegsan makina olarak 25 yılı geride bıraktık. Yaklaşık 50 ülkeye makina ihracatı yaptık. Ürünlerimize hegsan.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.]]>

  • Yorum Gönder